Idealne miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele

Idealne miejsce na wesele

Ślub i wesele to emocjonujące wydarzenie w życiu każdej pary młodej. Obarczone ogromnym stresem, po którym pojawia się dopiero ulga i szczęście. Efekt, na który składa się uroczyste przyjęcie weselne, wymaga wielomiesięcznych wysiłków i zaangażowania, o którym wiedzą tylko osoby przygotowujące się do własnego ślubu, małżonkowie lub właściciele obiektów organizujący tego typu uroczystości.

Presja oraz potrzeba, by uczynić ten dzień wyjątkowym jest ogromna. Przyszli państwo młodzi stają w obliczu wyzwania, jakim jest zaplanowanie celebracji połączenia ich węzłem małżeńskim. Jednym z etapów jest wybór odpowiedniej sali weselnej, o czym nierzadko należy pomyśleć kilka lat wcześniej.

Spełnienie marzeń nowożeńców

Stary Folwark zlokalizowany w województwie lubuskim na wsi w pobliżu większych miast takich jak Żary i Żagań oferuje wyjątkową propozycję, jaką jest organizacja ślubów i wesel. Położenie obiektu w malowniczej, sielskiej okolicy doskonale sprawdza się jako oaza spokoju, a tym samym idealne miejsce na imprezę weselną. Goście zachwycają się urokliwym otoczeniem budynku, który przywołuje na myśl przedwojenne dziedzictwo Polski. Obiekt otoczony zadbanym ogrodem pięknie rozkwita w okresie wiosennym i letnim. Staje się wówczas przyjemnym miejscem do spędzania czasu przez gości, odpoczywających od zgiełku i hałasu panujących na sali. Na zewnątrz przygotowane są wygodne meble ogrodowe, które stanowią miejsce dla wielogodzinnych dysput weselników lub zwyczajnie chwilę oddechu w tak emocjonującym dniu. Zadbany ogród chętnie jest wykorzystywany przez przybyłych na wesele do wykonywania pamiątkowych fotografii, uwieczniających nie tylko radosny stan, ale też urokliwe otoczenie.

Idealne miejsce na wesele

Stary Folwark dysponuje przestrzenną salą bankietową o powierzchni 300 m2 przygotowaną dla 120 gości. Pomieszczenie zaaranżowane jest w bardzo eleganckim stylu. Wykończenie obiektu pięknie komponuje się z luksusowymi dekoracjami, dzięki czemu goście czują się jak na prawdziwym przyjęciu o wysokim standardzie. Ściany ozdabiają kolorowe obrazy bezpośrednio odnoszące się do okolicy. Znajdziemy na nich naturalnie wyglądającą przyrodę, zabudowania wiejskie oraz fantastyczne kwiatowe odniesienia.

Organizacja wesel odbywa się według ustalonych z parą młodą zasad, by zapewnić im jak największy komfort, dokładając wszelkich starań, by sprostać ich oczekiwaniom. W ofercie uwzględnione są liczne propozycje dodatkowe, uświetniające ten dzień i zapisujące wyjątkowość ślubu i wesela w pamięci na długie lata.

Dodaj komentarz