Jedziemy na urlop wakacyjny do hotelu nad jeziorem!

Jedziemy na urlop wakacyjny do hotelu nad jeziorem!

Nad morze, w góry? A może nad jezioro? Ale gdzieś blisko, gdzie panuje spokój i harmonia. Mamy jeszcze kilka życzeń. Szukamy ośrodka na wakacje z dziećmi w hotelu. Krótki, czy długi urlop? Nie ma to znaczenia. Wybierzmy miejsce, które zachwyca lokalizacją i pakietem atrakcji dla całej rodziny.

Wakacje z dziećmi w hotelu nad jeziorem

Łódzkie to kierunek, który bierzemy na celownik. Położone w samym centrum kraju województwo.  W otoczeniu bajecznie zielonych drzew, maleńkich sielskich wsi, tuż przy Zalewie Sulejowskim jest on. Hotel Centrum MOLO. To zresztą jedno z wielu miejsc, które znajdziecie w tym regionie.

Miejsce, które zachwyca ciszą, sielską aurą krajobrazową. Czy to tam właśnie spędzicie wakacje w hotelu nad jeziorem?

Planując urlop wakacyjny dla całej rodziny. Po prostu nie możecie zapomnieć o atrakcjach i udogodnieniach dla wszystkich członków familii.  Menu dla dzieci, atrakcje dla całej rodziny, aktywny wypoczynek i wreszcie ciekawe miejsca w okolicy koniecznie do zobaczenia.

Pełna uroku leśna okolica sprzyja grzybiarzom i spacerowiczom przez cały okres wakacji. Ba! Nie zapominajmy o sąsiedztwie jeziora. W sezonie żeglarskim turyści i goście hotelu będą mogli wziąć udział w szkoleniach i kursach żeglarskich. Dla pragnących pełnego relaksu nad wodą znajdą się rejsy żaglówką, spacery po molo, odpoczynek na plaży.  Aktywny wypoczynek dla całej rodziny? Odhaczone.

 

Atrakcje dla dzieci w hotelu

Co jeśli pogoda nie dopisze i przyjdzie nam spędzić 3 dni w hotelu? I o tym warto pomyśleć, przecież dzieciaki i my sami nie będziemy siedzieć z nosem w telefonie czy telewizorze. Dlatego na nawet krótki wakacyjny urlop z dziećmi, wybierz hotel z pakietem atrakcji dla dzieci.

Co mam dokładnie na myśli? Sala zabaw dla najmłodszych dzieci. Zajęcia sportowe, w tym nauka pływania. Rodzinne saunowanie w hotelowej saunie. Pakiet zabiegów dla dzieci i nastolatków, kto ma ochotę na masaż czekoladowy? Warsztaty plastyczne, kulinarne, mini dyskoteka? Wreszcie bardzo ważne, ale jak pomocne dla rodziców z dziećmi, opieka i wsparcie ze strony animatora. Co powiecie na romantyczną kolację tylko we dwoje? Spokojnie w tym czasie Wasze pociechy korzystać będą z wielu hotelowych atrakcji pod okiem animatora.

Wyjazd z rodziną do hotelu, choć w założeniu ma być urlopem, jest przede wszystkim odpoczynkiem od codziennych obowiązków. Gotowanie, sprzątanie, zmywanie – na urlopie w hotelu tego nie robimy i w ogóle o tym nie myślimy. Spędzamy razem czas, relaksujemy się, spacerujemy, korzystajmy z tego wolnego czasu. To ucieczka od zmartwień i codzienności. Może takie krótkie weekendowe urlopy warto na stałe wcielić w rodzinny kalendarz?

Wakacje w hotelu nad jeziorem to kompleksowy pakiet dla całej rodziny. Wybieramy weekend lub dłuższy okres, ciekawe turystycznie miejsce, do tego odpowiedni pakiet z atrakcjami i można rezerwować.   Tak wakacje w Polsce naprawdę mogą atrakcyjne i udane, kapryśna polska pogoda nam w tym nie przeszkodzi.

Szukasz miejsca na wakacje nad jeziorem? Sprawdź ofertę wakacyjną Centrum MOLO.

Dodaj komentarz