Przeżyj niezapomnianą przygodę na spływie kajakowym!

Przeżyj niezapomnianą przygodę na spływie kajakowym!

Nadchodzący lipiec to świetna okazja do spędzenia wakacji w nieco bardziej atrakcyjnej formie. Jeśli zatem szukasz alternatywy dla dotychczasowych wakacji spędzonych na plaży – to właśnie kajakowy spływ rzeką Paśnica do morza Bałtyckiego, będzie niezapomnianą przygodą. Taka forma rozrywki sprawdzi się nie tylko na weekendowy wypad z rodziną, ale także na wyjazd integracyjny ze znajomymi z pracy. Bez względu na poziom swoich umiejętności w pływaniu kajakiem możesz liczyć na świetną zabawę!

Spływy kajakowe Dębki, to gwarancja udanej zabawy!

Coroczny wyjazd w góry albo nad morze wydaje się zbyt oklepanym pomysłem, prawda? Z jednej strony miejsca te są urokliwe i zwyczajnie fajne. Z drugiej strony samo chodzenie po górach lub leżenie na plaży wydaje się niezbyt ciekawą alternatywą. Jeśli zatem urlop spędzasz razem z rodziną nad morzem, to wybierzcie się wspólnie na niezapomniany spływ kajakowy! To właśnie spływ Piaśnicą (o którym dowiesz się więcej na: https://kajakamipohoryzont.pl/) cieszy się największą popularnością wśród turystów. Kajaki Dębki to atrakcja, która jest niezapomnianą zabawą nie tylko dla najmłodszych, ale także dla osób kochających aktywne spędzanie czasu.

Spływ Piaśnica to gwarancja relaksu na łonie natury. Podczas całej trasy będziesz mieć możliwość podziwiania niepowtarzalnego uroku okolicy. Dlatego warto zabrać ze sobą odpowiednio zabezpieczony sprzęt, dzięki któremu uwiecznisz niezapomniane chwile. Do wyboru masz kilka tras – polecamy Ci zwłaszcza spływ rzeką Piaśnica do morza Bałtyckiego. Jeżeli jednak poszukujesz nieco bardziej ekstremalnej zabawy to wybierz nocną wycieczkę kajakiem po rzece, która skończy się wspólnym ogniskiem. Ta druga opcja ma w sobie to coś, a ponadto spływ nocą po rzece w blasku księżyca pozwala dostrzec to, czego nie widzimy za dnia.

Jak przygotować się na spływ kajakowy?

Spływ kajakowy to okazja do przeżycia niezapomnianej zabawy. Jeżeli jesteś w tej kwestii nowicjuszem to warto jest odpowiednio się przygotować. Decydując się na zabranie sprzętu elektronicznego pamiętaj o zabezpieczeniu go przed wodą. W tym celu wszelkie aparaty fotograficzne, telefony itp. umieść w szczelnie zamkniętym woreczku strunowym. Podczas takiej wyprawy warto mieć także ze sobą ubrania na zmianę. Sama rzeka nie jest głęboka – średnio wynosi ona jeden metr głębokości. Warto jest wziąć ze sobą (na wszelki wypadek) apteczkę pierwszej pomocy. Nad Twoim bezpieczeństwem będą czuwać inni, jednak pamiętaj, że przezorny zawsze ubezpieczony.

Dodaj komentarz