Reklama o której nie zapomnisz!

Reklama o której nie zapomnisz!

Jedna z popularnych form nawiązywania bliższej relacji z klientem jest oferowanie nie tylko programów lojalnościowych ale również oferowanie poczęstunku w trakcie wizyty w naszej firmie. Najpopularniejsze są w tym przypadku słodycze reklamowe. Najczęściej możemy spotkać w tej roli uwielbiane przez wszystkich krówki. W końcu po te słodkie ciągutki lubi sięgnąć każdy z nas. Dodatkowo warto pamiętać, że możemy zlecić firmie zajmującej się przygotowywaniem gadżetów reklamowych wykonanie cukierków w papierkach zaprojektowanych przez nas. Nasze logo i ciekawe hasło reklamowe sprawia, że każdy kto sięgnie po cukierki reklamowe lepiej zapamięta twoje usługi.

Jak przygotować cukierki reklamowe

Przygotowując tego rodzaju słodki poczęstunek warto wziąć pod uwagę kilka rzeczy:
– ilość, jaka będzie potrzebna w twojej firmie;
– projekt opakowania słodyczy;
– miejsce, w którym klient może się poczęstować;

Każdy z tych trzech aspektów jest bardzo ważny. W końcu to dokładne przygotowanie takiej formy reklamy będzie pozwalało osiągnąć zamierzone korzyści. W pierwszej kolejności warto znaleźć firmę, która oferuje usługę przygotowania cukierek w zaprojektowanych przez ciebie opakowaniach. To wbrew pozorom łatwiejsza część zadania, ponieważ ofert tego typu jest całkiem sporo, a wiele osób realizuje zamówienia nie tylko firmowe, ale również prywatne. Tego rodzaju cukierki to również forma podziękowania dla gości przybyłych na uroczystości rodzinne.
W zależności od tego, w jaki sposób będziesz proponować cukierki swoim klientom potrzebujesz większej ilości. Jeśli będą one umieszczone w sklepie czy zakładzie usługowym to warto pomyśleć o większej ilości, żeby zawsze mieć zapas. Całkiem sporo przyda ich się również, jeśli akurat Wybierasz się na targi, mające promować twoją firmę. Jeśli jednak zaczynasz rozkręcać swój biznes przez internet i nie masz jeszcze zbyt wielu wysyłek, to warto zdecydować się na mniejszą ilość.
Jeśli chcesz umieścić ten słodki poczęstunek w swojej firmie, to warto przygotować dla niego specjalne miejsce. Wiele osób decyduje się na ustawienie misy z cukierkami na lądzie, obok kasy fiskalnej, by móc każdemu zaproponować taka pamiątkę. Dobrym miejscem jest również ustawienie cukierków na stoliku kawowym obok kanapy, na której można spokojnie poczekać czy odpocząć.
Ważnym elementem jest również przygotowanie projektu opakowania twoich cukierków. Powinien on zwracać uwagę ale jednocześnie być estetyczny i wpadać w pamięć, i nie zapomnij o logo twojej firmy.

Dodaj komentarz