Kiedy jest najlepszy czas na czarter jachtów w ofercie First Minute?

Kiedy jest najlepszy czas na czarter jachtów w ofercie First Minute?

Kiedy jest najlepszy czas na czarter jachtów w ofercie First Minute?

Czarter jachtu nie musi wcale kosztować dużo. Jesienne miesiące to nie tylko czas, kiedy wiele osób kończy swoje wakacje na wodzie i wraca do codziennych spraw. To również okres wzmożonych poszukiwań atrakcyjnych ofert First Minute. Na czym polegają ich zalety i kiedy dokładnie powinniśmy się za nimi rozglądać? Zapraszamy do lektury!

Oferty First Minute

First Minute to rozwiązanie, które lubią mieć wszystko dokładnie zaplanowane i zorganizowane z dużym wyprzedzeniem. Pojawiają się w ostatnich miesiącach roku i są dostępne zazwyczaj przez pierwsze trzy miesiące nowego roku. Rezerwacja jachtu w tym czasie daje ok. pół roku na załatwienie wszystkich formalności i spraw związanych z dojazdem na miejsce takich jak np.znalezienie najlepszego połączenia z Polski. Możemy bez problemu zebrać naszą załogę i ustalić pasujące wszystkim terminy urlopów, chociaż należy pamiętać, że nie każdy myśli o wakacjach już w trakcie zimy. Jeśli decydujemy się na czarter jachtów Chorwacja First Minute, możemy dodatkowo zabezpieczyć się na ewentualność konieczności odwołania wyjazdu przez tzw. ubezpieczenie od rezygnacji z czarteru. Dzięki temu w sytuacji zmiany decyzji otrzymamy zwrot kosztów rezerwacji.

Kto pierwszy, ten lepszy

Bez wątpienia największymi zaletami ofert First Minute są cena i szeroki wybór. Zimą w wyszukiwarce znajdziemy największą liczbę jachtów, co pozwoli nam na wybór tego, który spełnia nasze dokładne oczekiwania. Wyposażenie, liczba miejsc, marina, dogodny termin — wszystko to może bardzo ułatwić nam zaplanowanie komfortowych wakacji dla całej załogi. Należy jednak pamiętać, że w przypadku ofert First Minute, obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”. Z upływem czasu najlepsze jachty przestają być dostępne, a nam do wyboru pozostają już tylko coraz droższe oferty — aż do czasu pojawienia się okazji Last Minute. Oznacza to, że im szybciej się zdecydujemy, tym więcej zaoszczędzimy. Dobrze jest rozpocząć poszukiwania już na przełomie grudnia i stycznia — wtedy mamy dużą szansę na upolowanie atrakcyjnej okazji.

Czarter jachtu First Minute to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które preferują spokojną i przemyślaną organizację wakacji z dużym wyprzedzeniem i w atrakcyjnej cenie.

 

Dodaj komentarz