Wybieramy hotel SPA na rodzinny wyjazd!

Wybieramy hotel SPA na rodzinny wyjazd!

Na nasz wybór ośrodka wypoczynkowego, w którym spędzimy urlop, ma wpływ wiele czynników. Bierzemy pod uwagę między innymi długość wyjazdu, nasze preferencje – jedni wybiorą hotel w centrum miasta, inni z dala od zgiełku – oraz towarzyszy. Apartament idealny dla samotnych wędrowców może bowiem nie sprawdzić się w przypadku rodzinnego wyjazdu. Przekonaj się, o czym warto pamiętać podczas wakacji z dziećmi i co sprawia, że Hotel Magellan jest dobrym pomysłem na odpoczynek dla całej rodziny.

Dokąd możemy się udać?

Zarówno dorośli, jak i dzieci z pewnością będą zachwyceni tym, co mają do zaoferowania polskie góry i tereny położone na północy kraju, nad morzem. Mieszkanie w miejscu, które może pochwalić się tak różnorodnym krajobrazem, ma wiele plusów. Jednak nawet jeśli natura ma nam tyle do zaoferowania w obrębie jednego kraju, nie oznacza to, że każdy może sobie pozwolić na częste wycieczki. Wielu z nas od gór dzielą długie godziny drogi pokonywanej samochodem lub pociągiem. To dobry pomysł na wakacje i dłuższy urlop, jednak na weekend – już niekoniecznie.

Pojawia się zatem pytanie, co zrobić, aby odpocząć od codzienności i zgiełku miasta, a jednocześnie nie spędzić w trasie całego dnia? Najlepszym wyborem będzie odwiedzenie jednego z licznych polskich parków narodowych lub krajobrazowych. My polecamy ci Sulejowski Park Krajobrazowy, położony w województwie łódzkim. Jego teren zachwyci cię o każdej porze roku. Idealnym miejscem na nocleg i odpoczynek w tej okolicy jest z kolei Hotel Magellan.

Urlop dla całej rodziny w Hotelu Magellan

Tak jak wspomnieliśmy, szukając miejsca wypoczynkowego dla całej rodziny, musimy wziąć pod uwagę dodatkowe czynniki. Chodzi nie tylko o standardy apartamentów i liczbę miejsc do spania. Liczą się także atrakcje, które zapewnia dany ośrodek wypoczynkowy i jego położenie.

Hotel Magellan jest pod tym względem idealny. Zarówno dorosłych, jak i dzieci z pewnością ucieszy możliwość rozpalenia grilla na terenie ośrodka w ciepłych miesiącach, a także dostęp do licznych basenów. Goście Hotelu Magellan chętnie korzystają także z zabiegów SPA i sali kinowej. Z myślą o dzieciach, projektanci budynku przygotowali także:

  • salę zabaw
  • plac zabaw
  • boisko do gry w piłkę i badmintona
  • wypożyczalnię rowerów.

To jednak nie wszystko. Hotel Magellan jest położony w sercu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Oznacza to, że z jego okien rozpościera się widok na las i Zalew Sulejowski. Rejs żaglówką, kąpiel w jeziorze i spacer po lesie ucieszą wszystkich, którzy lubią aktywnie wypoczywać. Perspektywa powrotu do wygodnego pokoju lub apartamentu z własną łazienką dodatkowo umili wszystkie atrakcje.

Dodaj komentarz