Randka w plenerze – jak ją zaaranżować?

Randka w plenerze – jak ją zaaranżować?

Randka nie musi być nudnym spotkaniem, ciągle w podobnych okolicznościach. Te same miejsca mogą sprawiać, że do związku wkradnie się rutyna, która może okazać się wyjątkowa niebezpieczna, szczególnie dla świeżych, nowych związków. Kino, kawiarnia, kolacja przy świecach – wszystkie te rozwiązania wydają się być dosyć oklepane i sztampowe. Czy da się zorganizować spotkanie w warunkach nieco bardziej oryginalnych i spróbować zaskoczyć ukochaną osobę? Oczywiście. Oto nasze patenty na ciekawą, udaną randkę. Mogą z nich skorzystać zarówno pary z wieloletnim stażem, jak i osoby w nowych, świeżych związkach.

Jak zaaranżować spotkanie na łonie natury?

Randka w plenerze? Czemu nie. Tego typu spotkanie to propozycja zarówno dla tych, którzy znają się wiele lat, jak i dla tych, którzy dopiero od jakiegoś czasu się spotykają. Łąka, las, jezioro i zachód słońca i do tego Wy – trzymający się za ręce. Czy można wyobrazić sobie bardziej romantyczną scenerię? Wspólne oglądanie nieba, pełnego gwiazd, słuchanie śpiewu ptaków, piknik z szampanem… Wszystko to jest możliwe do zaaranżowania. Nie trzeba zbytniego wysiłku, by zaplanować taką niezwykle oryginalną randkę. Intymna atmosfera i klimatyczne widoki wprowadzają atmosferę, która niezaprzeczalnie sprzyjają rozmowom na temat wspólnych planów. Jeśli jednak jesteście miłośnikami aktywnego spędzania czasu – postawcie na nieco bardziej oryginalna randkę. Może rowery lub bieganie? Tylko od Was zależy, jak zaplanujecie wspólny wolny czas.

Aktywna randka może mieć formę zwykłego spaceru przez las, ale jeśli uwielbiacie trochę bardziej aktywnie spędzać czas, możecie postawić na wycieczkę po górskich szlakach. Nie musicie od razu decydować się na wyjazd w góry, by spróbować wspinaczki. W wielu miejscach w naszym kraju występują wąwozy, które są stosunkowo łatwe do przejścia. Tego typu spędzanie czasu to okazja do aktywnego spędzania czasu w malowniczej okolicy z pięknymi widokami.

Randka w plenerze – romantyczne spotkanie we dwoje

Randka w plenerze nie musi być jednak tak skomplikowana. Jeśli wolicie leniuchować, a aktywne spędzanie czasu nie jest dla Was – postawcie na piknik. Tego typu spotkanie może być niezwykle romantyczne i ekscytujące. Szampan, truskawki, zachód słońca, intymna atmosfera, romantyczne pocałunki … Sytuacja może potoczyć się szybko i bardzo spontanicznie. Warto być przygotowanym również na taką ewentualność. Szczególnie jeśli chce się zaskoczyć ukochaną osobę. Może dobrym pomysłem będzie wypróbowanie czegoś nowego? Szczególnie w wieloletnim związku, warto co jakiś czas wprowadzać urozmaicenia. Może warto wypróbować jelqing? Albo zabrać ze sobą na randkę zestaw BDSM lub wibrator dla par? Decyzja należy do Was. Warto jednak nie bać się nowych rzeczy. Gadżety i akcesoria erotyczne skutecznie mogą urozmaicić Wasze zbliżenia i pozwolić odkrywać się wzajemnie na nowo.

Dodaj komentarz