Apartamenty nad morzem, a wyjazd z dziećmi

Apartamenty nad morzem, a wyjazd z dziećmi

Dłuższe wakacje czy kilkudniowy wyjazd z dzieckiem to wyzwanie o wiele większe, niż w przypadku wypadów samotnych czy w parze. Nie dosyć, że lista niezbędnych do zabrania rzeczy jest o wiele dłuższa, to jeszcze przed wyruszeniem w podróż należy sprawdzić, czy najmłodszy członek rodziny będzie bezpieczny i nie będzie się nudził. A przecież rodzice też mają swoje potrzeby — chcą wypocząć i spędzić wolny czas w spokoju. Jak zatem wybrać miejsce, które spełni potrzeby wszystkich?

Po pierwsze, warto zadbać o obiekt, który nie będzie nadmiernie zaludniony. W tłumie możemy nie tylko stracić nerwy i cierpliwość tracąc czas w kolejce do bufetu czy recepcji, ale o wiele łatwiej też zgubić naszego szkraba, co tylko niepotrzebnie napsuje nam nerwów. Co więcej, w popularnych nadmorskich kurortach nie mamy wpływu na sąsiadów. Nigdy nie wiadomo, czy pokój obok zajmie para spokojnych staruszków, czy grupka młodych ludzi korzystających z okazji do zrobienia całonocnej imprezy. 

Jak jeszcze na hotelowy gwar mamy wpływ, tak na muzykę dobiegającą z podhotelowych dyskotek czy karuzel — już nie. Nie musimy chyba opisywać, jak ciężko w takich warunkach uśpić czujnego brzdąca. 

Kolejna rzecz — odległość do plaży. Nie chcemy bowiem pokonywać kilometrów przez las czy poboczem ruchliwej drogi  z ręcznikami, parasolami, leżakami i zabawkami, uważając cały czas na dziecko lub wysłuchując jego narzekań na bolące nóżki. 

Czy można zatem wyjechać nad morze z dzieckiem i nie zwariować? Oczywiście, że tak! Wystarczy zamienić popularne hotele na zaciszne, w pełni wyposażone apartamenty na obrzeżach. Dzięki temu zyskamy wszystko, czego szukamy — upragniony spokój, intymność i możliwość odpoczywania na własnych warunkach oraz atrakcje wielkich miast, do których bez problemu dojedziemy. 

Domki i apartamenty nad morzem oferują nowoczesne i funkcjonalne pokoje z wysokiej jakości wyposażeniem. Nie ustępują miejsca hotelowym pokojom, a zapewniają o wiele więcej — przestrzeń do odpoczynku. Ustronne zacisze umożliwi najmłodszym bezpieczne dokazywanie na zamkniętej przestrzeni, a rodzicom pozwoli zrelaksować się bez zmartwień. 

Jednym z takich miejsc jest np. urokliwa wieś Przewłoka, zlokalizowana niedaleko Ustki. Do centrum miasta dojedziecie w maksymalnie 5 minut, a otaczający spokój zapewni wymarzone, pełne relaksu wakacje. Komfortowy nocleg zapewnia m.in. Nadmorska Przystań — kompleks domków i apartamentów w pełni dostosowany do dzieci i dorosłych. To właśnie stąd bez problemu dotrzemy do plaży i centrum, a w komfortowym wnętrzu będziemy mogli odpocząć tak, jak lubimy najbardziej. 

Dodaj komentarz