Organizowanie wczasów w pieninach

Organizowanie wczasów w pieninach

Organizując tegoroczne wczasy może warto tym razem wybrać się w w pełni inne miejsce niż do tej pory. Może w zastępstwie wypadu nad morze wybrać zupełnie przeciwny kierunek a także zażyć przygody nad jedną z najsłynniejszych w naszym kraju rzek? Oczekuje tam na nas wiele przeróżnych atrakcji oraz pięknych widoków.

Południowa Polska razem z Dunajcem to bardzo interesujące tereny, jakie co roku przyciągają znaczna ilość podróżników, a już przede wszystkim amatorów kajakarstwa górzystego, ale również cichego łowienia ryb. Ogromnie modny w tym rejonie jest zwłaszcza rafting dunajec. Bywa to pewna metamorfoza flisu rzecznego szczególnie dla turystów, do jakiego używa się różnych łodzi, pontonów bądź właśnie kajaków. Pieniński zwrot na rzeczce zachęca wielu ludzi do tego wariantu aktywności. Aranżowane bywają one dla zaaranżowanych gromad również dla dorosłych, jak i dla famili z potomstwem. To z pewnością niezapomniane przetrwanie dla całej rodziny, ewentualność doznania fantastycznej przygody a także podziwiania pięknych widoków. Warto dlatego skorzystać z tego rodzaju alternatywy.

Oczywiście spływ dunajcem jest organizowany przez doświadczonych ludzi, a wszelcy uczestnicy bywają prawidłowo ubezpieczeni dzięki kamizelkom ratunkowym, kaskom. Trenerzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich w chwili spływu. Powinno się jednakże wiedzieć, że to nie jedyne atrakcje pieniny w tym rejonie. Znajduje się w tym miejscu oczywiście Pieniński Park Narodowy, a okolice są zapełnione majestatycznymi górami a także widoki zapierają dech w piersiach. W okolicznych miejscowościach znajdują się atrakcyjne zabytki czy lokalne muzea. Rejon obfituje również w rekreacyjne tereny nad jeziorem, gdzie można np. wybrać się na rejs widokowy. Niektóre spółki oprócz spływów aranżują także inne zajęcia rodzaju wyprawy rowerowe, wyprawy po górach, parki linowe bądź nawet ćwiczenia nordic walking. Z pewnością staje się więc to obszar, dokąd warto wybrać się na wakacje i odprężyć się w ślicznym, górskim otoczeniu razem z całą rodziną. Nie musimy martwić się o dzieci, albowiem z pewnością nie będą się nudzić.

Dodaj komentarz